Отримав глушак , топ мені подобається )) Подякував )
Ærlige inntrykk fra NEMESIS lyddemper-eiere - med vurderinger, bilder og videoer. Trykk på produktkortet under en anmeldelse for å åpne siden.
Отримав глушак , топ мені подобається )) Подякував )
Настільки тихий звук пострілу Що не запустився секундомір та не рахував час між пострілами😁
Everything is great, thank you! Now all that's left is to test it.
Доброго дня. Працює добре💪🧨 Поруч стріляли з глушника за 25к і він був гірший 🔥💸
Прибор дуже крутий
Забрав, дякую🤝
Отримав, на вигляд просто топ! Ще не стріляв
Привіт) так. Все файно. Тиха робота. Зроблено було 200 пострілів. Мені дуже подобається. В Франківську є СВД Легіон(наші близкі люди), там 300 метрів критий тир. Там пристрілювали комплект. Налаштувальники багато чого бачили в житі,казали,що робота приладу найтихіша. Гази не пруть в очі. Дуже він їм сподобався і хвалили вас. Товариш мій мав до вас стукати,теж хоче.
Отримав, все гаразд 🤙
Працює норм 🤙. Не газує, по звуку взагалі ТОП!